Erik Elderson
Eigenaar/Notarieel Beëdigd Register Taxateur
Contactpersoon voor de regio Oost. o.a. Gelderland, Overijssel, Limburg, Noord-Brabant, Drenthe en Groningen
+31(0)6 506 949 78
erik@automobieltaxaties.nl
Krista Nellestijn
Eigenaar/Backoffice
+31(0)6 511 676 87
krista@automobieltaxaties.nl
 Robert Termoshuizen
Register Taxateur/BPM Import Adviseur
Contactpersoon voor de regio West. o.a. Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht, Flevoland, Zeeland en Friesland
+31(0)6 119 156 20
robert@automobieltaxaties.nl
Marjolein Onland-de Vos
Backoffice/BPM Import Adviseur
Contactpersoon voor de regio West. o.a. Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht, Flevoland, Zeeland en Friesland
+31(0)6 291 822 58
marjolein@automobieltaxaties.nl
Mark van Loon
Taxateur/BPM Import Adviseur
Contactpersoon voor de regio West. o.a. Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht, Flevoland, Zeeland en Friesland
+31(0)6 25 18 43 27
mark@automobieltaxaties.nl
Clyde Rodgers
Taxateur/BPM Import Adviseur
Contactpersoon voor de regio West. o.a. Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht, Flevoland, Zeeland en Friesland
+31(0)6 27 17 24 33
clyde@automobieltaxaties.nl
Algemene gegevens
KvK-nummer: 71468889
BTW-nummer: NL858727493B01
IBAN: NL78RABO0151008833
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram